Universiteit Antwerpen Helpdesk Faculteit Wetenschappen
Vaak gestelde vragen
Universiteit Antwerpen - Helpdesk Faculteit Wetenschappen > Helpdesk Faculteit Wetenschappen > Vaak gestelde vragen

Zoeken:


Starttoets - Ik twijfel tussen twee opleidingen die een starttoets hebben. Aan welke neem ik deel?

Oplossing

Je mag ze beiden doen, maar één starttoets volstaat. Kies in dat geval de starttoets van de opleiding die je het moeilijkste lijkt.

Ter info: bekijk ook even de lijst met compatibele toetsen.

Denk eraan dat je mogelijks wel verplichte remediëring zal moeten volgen als de starttoets of ijkingstoets die je aflegde niet in de lijst compatibele toetsen van jouw opleiding voorkomt.

 

 
Was dit artikel bruikbaar? ja / nee
Gerelateerde artikelen Starttoets - Ik wil toch een andere opleiding volgen dan degene waarvoor ik een ijkings- of starttoets aflegde.
Starttoets: verplichte remediëring in geval van niet slagen voor starttoets
Starttoets - Moet ik slagen om te mogen inschrijven in de opleiding?
Starttoetsen en ijkingstoetsen
Starttoets- Ik nam niet deel aan één van de start- of ijkingstoetsen, maar wil me toch voor een opleiding inschrijven waarvoor dat verplicht is. Wat nu?
Artikel details
Artikel ID: 249
Categorie: Starttoetsen en ijkingstoetsen
Beoordeling (Stemmen): Artikel beoordeeld 2.3/5.0 (3)

 
« Ga terug

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid

© UAntwerpen Privacybeleid